Vedoucí

VEDOUCÍ:

PETRA „PECKA“ RYCHECKÁ

Zakladatelka souboru. Lektorka dramatické výchovy a zážitkové pedagogiky. Učí na různých školách, ale pracuje především jako zástupkyně ředitele v SVČ Lužánky. Baví ji divadlo, tábory, výlety do přírody, četba, jízda na čemkoliv… ale hlavně vzájemné učení se!

 

ONDŘEJ DUFEK

Pracuje jako asistent na Mendelově univerzitě v Brně, kde se věnuje problematice marketingu. Během studia absolvoval doplňující pedagogické studium a velké množství kurzů zaměřených na divadlo. Po škole čtyři roky pracoval jako pedagog volného času v Centru divadelních a tanečních aktivit SVČ Lužánky. Je zapřisáhlý nekuřák a abstinent, jeho jedinou neřestí tak zůstává lenost.

E-mail: ondra.dufek@gmail.com

 

JITKA SVOBODOVÁ

V Brnkadlech začala v sedmi letech, nejprve krátce v oddílu Přípravka, potom v Kubících. Jako vedoucí se nejprve zúčastnila několika táborů a v roce 2011 začala vést oddíl Žabinec a zároveň stále jako člen hrála v Aspolu. V současnosti vede oddíl Mimoni. Ve volném čase kromě divadla ráda fotí, žongluje a vymýšlí hlouposti. Studuje obor sociální pedagogika na Masarykově univerzitě.

E-mail: jitule.92@gmail.com

HANKA KOLÁŘOVÁ

Ahoj, já jsem Hanka a chodím do Brnkadel od roku 2008. Jsem v posledním ročníku Gymnázia Brno, třída Kapitána Jaroše. Ráda plavu, cestuju a objevuju nové věci.

E-mail: hk.kolarova@gmail.com

 

HONZA VALDHANS

Je mi 21 let a studuji druhým rokem obecnou fyziku na přírodovědecké fakultě MU, ale mimo studium rád dělám celou řadu nejrůznějších aktivit a právě jednou z nich je divadlo. V Brnkadlech, kam chodím již patnáctým rokem, vedu společně s Kákou již druhým rokem oddíl Pepíci a mimo to pomáhám připravovat všemožné brnkadelní akce v průběhu roku. Kromě divadla, hraju rád plážový volejbal, věnuji se kresbě, společenským tancům, hře na keyboard a dělám historický šerm.

E-mail: valdhans.jan@seznam.cz

 

KUBA VALDHANS

Jsem v druhém ročníku studia obecné fyziky na MU. Divadlo mám hrozně rád a v Brnkadlech jsem už patnáctým rokem. Na našich akcích nejčastěji pomáhám při vymýšlení nejrůznějších her a programu pro děti a letos to bude konečně poprvé co povedu svůj první oddíl s Áďou a Leou, oddíl Bramboráky. Ve svém volném čase se pak aktivně věnuju společenským tancům, hře na keyboard, kresbě, historickému šermu, volejbalu a pochopitelně divadlu.

E-mail: valdhans.jakub@seznam.cz

 

KLÁRA „KÁKA“ ODEHNALOVÁ

Ahoj, já jsem Klára Odehnalová (Káka). K divadlu jsem měla blízko již od dětství a tak jsem v devíti letech začala chodit do Brnkadel. I když se toho od té doby hodně změnilo, moje láska k divadlu a Brnkadlům zůstala a nyní tu vedu oddíl Pepíci. Studuji molekulární biologii a genetiku na Masarykově univerzitě a ve svém volném čase ráda otravuju své kamarády s novými informacemi o své agamě.

E-mail: klaraode@gmail.com

 

ADÉLKA VAMPOLOVÁ

Jsem součástí Brnkadel od roku 2016, kdy jsem začala vést oddíl Špunti a hrát v ASpolu. V současnosti jsem vedoucí oddílu Bramboráci. Divadlo hraji od svých 9 let, kdy jsem hrála jako externistka v Těšínském divadle. Také jsme chodila do dramatického kroužku v Havířově a při studiích na střední škole i v Krnově. Ráda zpívám, hraji na kytaru a klavír, tančím, skotačím a lezu po skalách a horolezeckých stěnách.

E-mail: adelstrb@gmail.com

 

JIŘKA HOLUBOVÁ

Jmenuji se Jiřka a v Brnkadlech jsem už víc než 14 let. Ráda čtu, sleduji filmy a tvořím excelové tabulky.

 

LEONA HELEŠICOVÁ

 

E-mail: helesicova.leona@gmail.com

 

PEPA KOŽNÁREK

Do Brnkadel jsem začal chodit v 10 letech, pokud se dobře pamatuji a vedl mě Ondra Dufek. Po roce v přípravce jsem přešel do Pulců, kteří se změnili posléze v RESTART, kde jsem dodnes. Studuji na SOŠ Pedagogické v Brna Pedagogické lyceum, kde mám mimo jiné i hodiny dramatické výchovy. Divadlo rád navštěvuji i jako divák (nejraději mám Husu na provázku a HaDi). Doufám že mi divadlo zůstane na pořád!

 E-mail: pepakoznarek@seznam.cz

 

MARIETA OSTRÁ

Ahoj, jsem Marieta a studuji vysokou školu konkrétně obor Zootechnika. Chodím do Brnkadel od malička a proto jsem velmi ráda, že můžu vést oddíl přípravky. Mám v oblibě všechna zvířata a velmi ráda chodím na procházky s mou velkou kníračkou Mercy.

E-mail: marieta.ostra@gmail.com

 

VENDY JAROŠOVÁ

Ahojky! Já jsem Vendy a společně s Marietkou vedu přípravku. Mimo hraní divadla ráda cestuji a kreativně tvořím – cokoliv. Do Brnkadel chodím 10 let. Je to sice dlouho, ale rozhodně ne nejdéle!

E-mail: vendyjaro@gmail.com

 

INSTRUKTOŘI:

ADÉLKA CRHOVÁ

Ahoj, já jsem Áďa a do Brnkadel chodím od roku 2011. Studuji střední zdravotnickou školu, ale divadlo mě neskutečně baví proto mám v plánu se hlásit na JAMU. Mám ráda starý auta, písničky a časy. A taky jídlo.

 

ONDRA VOLF

Zdravím. Jmenuju se Ondra Volf a chodím do Brnkadel teprve od roku 2019. Do školy chodím na střední průmyslovou školu Purkyňovu- obor IT. Pokud by jste mě zastihly koukat do blba pravděpodobně přemýšlím o podstatě lidstva nebo něčem podobném. Taky rád hraju šachy a sám se marně snažím naučit na klavír.

 

ONDŘEJ „OLÍK“ ŠVANDA

Ahoj, říkají mi Olík a do Brnkadel zatím nechodím, ale jednou bych moc rád. Studuju gymnázium ve Znojmě, hraju v místním divadelním studiu a ZUŠ. Taky hodně jezdím na kole, pomáhám v květinářství a když na mě zrovna přijde Múza, píšu poezii. Takže se klidně může stát, že se právě kolem vás prořítím se zasněným pohledem a kytkou za uchem.

 

TINA MALEČKOVÁ

Jmenuji se Tina Malečková. Mám ráda hudbu, tanec, divadlo a všechno s nimi spojené. Studuji Gymnázium Matyáše Lercha a nemám ponětí, co chci být, až budu velká. Brnkadla jsou jako druhá rodina. Kolektiv je tam naprosto úžasný, vždy se tam těším a odcházím s dobrou náladou.

 

MATĚJ HUMPOLÍK

Ahoj jmenuji se Matěj a instruktora dělám letos poprvé. Do brnkadel chodím už pátým rokem a mám za sebou 6 představení. Do Brnkadel mě přivedl táta a od první zkoušky jsem věděl že tohle je přesně ten koníček, co jsem hledal. Jinak je mi 15, chodím do 9. třídy a ve volném čase poslouchám písničky, tvořím písničky a hraju divadlo.

 

MARTIN SOCHOREC

Ahoj, do Brnkadel chodím od roku 2015. Dramaťák opravdu miluji, vlastně bych řekl, že se stal nedílnou součástí mého života a proto jsem moc rád, že vedu Špunty a můžu předávat lásku k divadlu dál. Studuji na víceletém Biskupském gymnáziu v Brně. Ve volném čase cestuji, fotografuji, také dělám grafiku nebo střih videa. A když je venku pěkně, tak si nejraději vyjedu někam do přírody.

 

MICHAEL „RON“ PALÍK

Čau, jmenuji se Michael Palík (Ron) a je mi 17 let. Studuji Církevní zdravotnickou střední školu. Do Brnkadel chodím třetí rok. Jsem v oddílu RESTART. Přezdívku Ron jsem dostal na taboře s Brnkadly. Ve volném čase se věnuji sportu a běhání, rád pracuji s webovkama, čtu a kreslím.

 

JIRKA BINKO

Ahoj jsem Jirka, mám rád tvoření a podílení se v divadelních představeních. Nejraději dělám komedie. Z toho vyplývá, že jsem rád, když se ostatní baví a nesnesu, když je někdo nešťastný. Do Brnkadel jsem se dostal úplnou náhodou, zkusil jsem to a začalo mě to bavit. Ve volném čase se zabývám elektrotechnikou a kybernetikou.