Špunti

V roce 2015 vznikl nejmladší oddíl nejmladších dětí s názvem Špunti. Jsou nejmladším oddílem DDS Brnkadla a věnují se dětem od 6 do 9 let. Naším cílem je děti seznamit s divadlem, naučit je základům a poprvé je dovést na jeviště. Budeme se věnovat tomu, abychom byli dobrá parta a uměli jsme spolupracovat. Během roku se budeme účastnit celosouborových akcí. Během roku nás čeká i soustředění a návštěva divadla či jiné kulturně laděné akce. Celý rok ukončíme premiérou a několika reprízami představení, které společně vytvoříme.

____________

 

VEDOUCÍ

PEPA KOŽNÁREK

Do Brnkadel jsem začal chodit v 10 letech pokud se dobře pamatuji a vedl mě Ondra Dufek. Po roce v přípravce jsem přešel do Pulců, kteří se změnili posléze v RESTART, kde jsem dodnes. Studuji na SOŠ Pedagogické v Brna Pedagogické lyceum, kde mám mimo jiné i hodiny dramatické výchovy. Divadlo rád navštěvuji i jako divák (nejraději mám Husu na provázku a HaDi). Doufám že mi divadlo zůstane napořád!

MARTIN SOCHOREC

Ahoj, do Brnkadel chodím od roku 2015. Dramaťák opravdu miluji, vlastně bych řekl, že se stal nedělitelnou součástí mého života a proto jsem moc rád, že vedu Špunty a můžu předávat lásku k divadlu dál. Studuji na víceletém Biskupském gymnáziu v Brně. Ve volném čase cestuji, fotografuji, také dělám grafiku nebo střih videa. A když je venku pěkně, tak si nejraději vyjedu někam do přírody.

 

KONTAKT: spunti.brnkadla@gmail.com