Pepíci

Oddíl Pepíci je nyní druhým nejstarším dětským oddílem v Brnkadlech, který tvoří skupina cca 15 dětí, kde mnozí z nich chodí do Brnkadel jíž řadu let, ale rozhodně se nebrání přijímat nové tváře. Pepíci vznikli v roce 2008. poslední vedoucí byli Léňa s Mončou, které předaly žezlo Káce a Honzovi, kteří oddíl nyní oddíl vedou druhým rokem. Po úspěšném představení Knoflíková válka, inspirované stejnojmennou knihou, které měla v hlavní režii Léňa s Mončou se Pepíci rozhodli udělat autorské přestavení s názvem Tajemství. Mělo premiéru na divadelní přehlídce Brnkání 2019. Nyní máme v plánu pracovat na novém představení, rozvíjet herecké dovednosti formou různých her a cvičení, ale hlavně fungovat jako dobrý kolektiv.

____________

VEDOUCÍ

 

KLÁRA “KÁKA” ODEHNALOVÁ

Ahoj, já jsem Klára Odehnalová (Káka). K divadlu jsem měla blízko již od dětství a tak jsem v devíti letech začala chodit do Brnkadel. I když se toho od té doby hodně změnilo, moje láska k divadlu a Brnkadlům zůstala a nyní tu vedu oddíl Pepíci. Studuji molekulární biologii a genetiku na Masarykově univerzitě a ve svém volném čase ráda otravuju své kamarády s novými informacemi o své agamě.

 

HONZA VALDHANS

Je mi 21 let a studuji druhým rokem obecnou fyziku na přírodovědecké fakultě MU, ale mimo studium rád dělám celou řadu nejrůznějších aktivit a právě jednou z nich je divadlo. V Brnkadlech, kam chodím již patnáctým rokem, vedu společně s Kákou již druhým rokem oddíl Pepíci a mimo to pomáhám připravovat všemožné brnkadelní akce v průběhu roku. Kromě divadla, hraju rád plážový volejbal, věnuji se kresbě, společenským tancům, hře na keyboard a dělám historický šerm.